1662987211
40-50 ore pe saptamana
Olanda

Tubulatori navali

Angajam Tubulatori navali pentru diferite santiere de pe teritoriul Olandei

Suna la 0372032475 TEL VERDE / 0726141022 Simona / 0732014350 Ioana / 0737000555 Catalin / 0790684891 Georgiana / 0749106452 Gabriel / 0725683999 Bianca

Trimite CV la job@dbwork.com

  • 40-50 ore pe saptamana
  • Olanda

Ofertă de muncă

  • Contract de munca olandez pe termen lung
  • Transport international asigurat de DB Work
  • Transport local (masina de serviciu) asigurat de DB Work
  • Cazare si utilitati asigurate de DB Work
  • Asigurare medicala –  prin contract

RESPONSABILITATI

  • Confectionarea si montajul tubulaturii conform planului
  • Sudura in puncte

CERINTE

  • Experienta relevanta in domeniu
  • Abilitati de interpretare plan / desen tehnic
  • Engleza nivel conversational
  • Certificatul VCA – reprezinta un avantaj
  • Permis de conducere categoria B – reprezinta un avantaj
  • Detinator si titular al unui cont de euro – OBLIGATORIU!

Procesul de aplicare

Vă verificăm aplicația

Va vom contacta noi

Oferim o potrivire

Aplicați direct

Te-ai entuziasmat? Completați un formular de înregistrare online și trimiteți-ne prin e-mail motivația pentru această poziție și CV-ul.

Informațiile dvs personale

Informatii de contact

CV si motivatie

Accepta si trimite