1585758584

Operatori reachtruck/motostivuitor

40 - 50 ore pe saptamana
Olanda

Angajam Operatori reachtruck / motostivuitor pentru depozite / fabrici din Olanda

Suna la 0372032475 TEL VERDE / 0726233085 Andreea / 0790684872 Alexandra

Trimite CV la job@dbwork.com

  • 40 - 50 ore pe saptamana
  • Olanda

Ofertă de muncă

  • Contract de munca olandez pe termen lung
  • Transport international asigurat cu autocarul DB Work, Romania-Olanda
  • Transport local (masina de serviciu) asigurat de DB Work
  • Cazare si utilitati asigurate de DB Work
  • Asigurare medicala –  prin contract

RESPONSABILITATI

  • Amplasare paleti cu ajutorul reachtruck-ului in locurile destinate
  • Operare reachtruck pana la o inaltime de 10-12 metri

CERINTE

  • Experienta minim 2 ani ca operator reachtruck in depozit
  • Certificat olandez pentru operare reachtruck.
  • Engleza nivel conversational – OBLIGATORIU!
  • Permis de conducere categoria B – reprezinta un avantaj
  • Detinator si titular al unui cont de euro – OBLIGATORIU!

Procesul de aplicare

Vă verificăm aplicația

Va vom contacta noi

Oferim o potrivire

Aplicați direct

Te-ai entuziasmat? Completați un formular de înregistrare online și trimiteți-ne prin e-mail motivația pentru această poziție și CV-ul.

Informațiile dvs personale

Informatii de contact

CV si motivatie

Accepta si trimite